User talk:Xkomczax

From Hitchwiki
Jump to navigation Jump to search

Hey man, welcome on hitchwiki and thanks for your contributions :) --MrTweek 13:37, 28 July 2008 (CEST)Thanks for alert I was hitchhiking many times at similar directions like routes in the map and I was wondered at this map. Of course you're right its map of planned routes. I'll find and add correct map ASAP though I haven't experience with 'wikistyle' editing :D I'm sorry that I added wrong map :) Petr

Categories

Hi! Your user page category has been changed to Category:Hitchhikers in Czech Republic because from now on this (along with the old Category:Hitchhikers) will be a standard categorization for hitchhikers on hitchwiki.org (see this discussion here for the reasons of doing so). If for some reason you don't want to be categorized by country, feel free to delete country category on your page leaving only a standard Category:Hitchhikers. We hope you don't mind, though.

Happy hitching,

The hitchwiki team

Na Benzině za Prahou

Ahoj, tak už přes týden jsem zpátky v ČR. Trip celkově nic moc, stopování zrovna extra nešlo (málo světla, Balkán) a celkově jsme z těch 23 dní strávili v horách asi 3-4. Ale i tak to stálo za to myslím. A hlavně si teď naprosto užívám stopování v ČR. Už se těším do Skandinávie, ale odjedu asi až úplně koncem února nebo začátkem března. Teď se pár dní budu různě poflakovat tady, rád bych se sešel a pokecal osobně, kdyžtak mě kontaktuj na [email protected], to bude asi lepší, než se domlouvat tady. Zatím se měj a taky hodně hodně štěstí při cestách. Kundrt (talk) 00:51, 19 February 2013 (CET)